• Головна
  • У Чернівцях оголосили призов на службу
15:28, 29 серпня 2017 р.

У Чернівцях оголосили призов на службу

У Чернівцях оголосили призов на службу

Чернівецький міський військовий комісаріат інформує, що підписаний наказ про призов громадян України 1990 – 1999 років народження на строкову військову службу восени 2017 року

Так, всім чоловікам 1999 року, яким в період чергового призову виповнилося 18 років, а також громадянам України чоловічої статі, які народилися в 1990 - 1998 рр. народження, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані на строкову військову службу з різних обставин необхідно з'явитися на призовну дільницю в Чернівцях ,вулиця Головна, 119, у час, який вказаний у повістках.  

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу, тимчасово перебуваючи на території Чернівців, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані викликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни, які ухилилися від призову і не з’явилися на призовну комісію до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним Законодавством.

#Чернівці #призов #армія
Оголошення
live comments feed...