• Головна
  • Василю Продану дозволили викуп земельної ділянки у центрі Чернівців
15:41, 5 вересня 2017 р.

Василю Продану дозволили викуп земельної ділянки у центрі Чернівців

Василю Продану дозволили викуп земельної ділянки у центрі Чернівців

Чернівецька міська рада надала дозвіл на викуп земельної ділянки по вулиці Університетській, 20 депутатові Василю Продану. Це перший випадок викупу землі у центральній частині міста за останні 26 років.

Згідно з висновком комісії, мало бути відмовлено у продажу цієї земельної ділянки площею 0,1091 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, адже вона знаходиться в історико-культурній заповідній території, а також в межах комплексної охоронної зони центрального історичного ареалу Чернівців та буферної зони пам’ятки всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Утім депутати більшістю голосів (25 «за») підтримали рішення про надання дозволу на викуп, пише прес-служба міської ради.

«Ці люди грабують місто, користуючись своїми депутатськими повноваженнями, – зазначив Чернівецький міський голова Олексій Каспрук. – Прикриваючись добрими намірами, вони вирішують свої корупційні питання. Вони хочуть скуповувати земельні ділянки у центрі міста, причому за безцінь! Ми не будемо тишком обговорювати питання мільйонних викупів землі у центрі міста на погоджувальних радах. Нехай це буде у прямому ефірі, при засобах масової інформації, при громаді: усі мають знати, хто що викупив. При жодному з керівників Чернівців не ухвалювалися подібні рішення, коли міська рада дозволяла викуповувати земельні ділянки в історичному центрі міста. І ось зараз викуповується перша земельна ділянка, яка належить особисто неформальному керівнику більшості у міській раді. Мені дуже не подобається, що представники різних політичних сил мовчать, коли йдеться про продаж земельної ділянки на вулиці Університетській».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міськарада #міськийголова #Чернівці #земельнаділянка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...