• Головна
  • Провідні вчені з 20-ти країн приїхали у Чернівці
15:23, 11 вересня 2017 р.

Провідні вчені з 20-ти країн приїхали у Чернівці

Провідні вчені з 20-ти країн приїхали у Чернівці

У Чернівцях у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відкрилася ювілейна 25-та міжнародна наукова конференція з кореляційної оптики – " Сorrelation Optics -2017 " .

Учасників привітали ректор ЧНУ Степан Мельничук і голова ОДА Олександр Фищук.

У роботі конференції беруть участь провідні вчені з більше ніж 20 країн світу (США, Японії, Німеччини, Великої Британії, Франції та інших). Серед учасників конференції – видатні науковці зі США, Японії, Данії.

– Міжнародна конференція відбувається у Чернівцях вже 25-ий раз. Триватиме вона протягом чотирьох днів. Буде прослухано 130 доповідей. Це знакова подія не лише для Чернівців та університету, але й для розвитку науки в Україні. Конференція організовується під егідою таких авторитетних у науковому світі міжнародних організацій, як Міжнародне товариство інженерів-оптиків (SРІЕ) із штаб-квартирою в США, Міжнародна комісія з оптики (ІСО), Європейське оптичне товариство (Е0S), Американське оптичне товариство (OSA) – розповів голова конференції, директор інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ Олег Ангельський. – Тематика конференції доволі широка. Вона охоплює фундаментальні аспекти оптики та фотоніки – науки про світло, а також різноманітні практичні застосування оптичних методів. Це і нанотехнології (створення " оптичних пінцетів " для керування рухом об’єктів наномасштабів), і метрологічні застосування, і застосування в біології та медицині. На нинішній конференції доповіді за вказаними напрямками зроблять вчені з 23 країн світу, які представляють усі континенти.Матеріали конференцій ми друкуємо в США у наукових журналах Американського оптичного товариства та інших. Завдяки цьому роботи наших науковців стають відомими широкому науковому загалу в світі. Як наслідок – зросла і кількість пропозицій про співпрацю із закордонними колегами, навчання та стажування наших студентів, пише molbuk.ua.

Серед учасників конференції у різні роки були видатні оптики сучасності: професори Френсіс Юу та Джон Колфілд, Джеймс Вьянт – провідні американські спеціалісти у галузі голографії, Грег Гбур, Гровер Швартцлендер – лідери сингулярної оптики зі США, Юрій Ківшар з Австралії та сер Майкл Беррі з Великої Британії – світові лідери у галузі оптики.

ФОТО: ІІ АСС

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конференція #вчені #ЧНУ #оптика
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...