• Головна
  • Нещасний випадок стався на підприємстві у Чернівцях
16:47, 14 вересня 2017 р.

Нещасний випадок стався на підприємстві у Чернівцях

Нещасний випадок стався на підприємстві у Чернівцях

Укладальник-пакувальниця отримала тяжкі травми лівої руки.

На підприємстві, що розташовується в Чернівцях та спеціалізується на виготовленні готових текстильних виробів, стався нещасний випадок, що спричинив тяжкі наслідки.Укладальник-пакувальниця отрималатяжкі травми лівої руки.Це відбулося у приміщенні виробничого цеху підприємства під час пакування на універсальній пакувальній машині ПМ -1 наматрацників.

У результаті спеціального розслідування комісія Держпраці встановила, що причиною настання нещасного випадку стали невиконання працівниками та керівниками підприємства нормативно-правових актів з охорони праці, зокрема, інструкцій з охорони праці та посадових інструкцій, пише Погляд.

Комісія спецрозслідування розробила заходи щодо унеможливлення настання подібних нещасних випадків на даному виробництві.Так, керівників структурних підрозділів товариства зобов’язано провести позапланові інструктажі та перевірку знань з питань охорони праці з усіма без винятку працівниками фірми. Відповідальні посадові особи мають посилити контроль за дотриманням вимог інструкцій та нормативно-правових актів з охорони праці. Особливу увагу має бути приділено технічному оснащенню виробничих цехів: обладнання має відповідати вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#травма #нещаснийвипадок #підприємство
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...