• Головна
  • Як буковинці складають тести на права за новою програмою?
16:10, 15 вересня 2017 р.

Як буковинці складають тести на права за новою програмою?

Як буковинці складають тести на права за новою програмою?

Яна другий тиждень відвідує автошколу. Дівчина хоче отримати водійське посвідчення з правом керування легковим автомобілем. Мріє придбати авто. Але для цього має скласти іспит спочатку з теорії, далі – з практики. В автошколі дівчина свої знання закріплює за допомогою спеціальної програми.

– Ця система дуже зручна в користуванні, оскільки ми можемо бачити гарну візуалізацію картинки під час питання. Ми також можемо вдома готуватися. Можемо обирати якусь певну категорію і проходити тестування саме по цій категорії. Можемо, наприклад, вибрати тільки знаки і проходити тільки по знаках. А можемо вибрати блок всіх тестів і проходити вже по всіх тестах, – каже Буковині учениця школи Яна Баранюк.

За допомогою такої програми, розповідають в автошколі, можна змоделювати екзамен на отримання водійського посвідчення. 20 питань, на відповіді – 20 хвилин. Допускаються лише дві помилки.

– Робимо помилку, натискаємо. Можемо одразу подивитися. Комп’ютер покаже, який правильний варіант. Можна коментар включати – розділ, по якому почитати відповідь і вирішити питання, щоб далі не допускати, – пояснює викладач автошколи Ярослав Гунько.

Крім цього, відтепер повністю змінилися і самі квитки з питаннями. Якщо раніше можна було завчити їх і автоматично на них правильно відповідати, то тепер усе інакше. Спочатку учні вчать теми, далі комп’ютер у довільній формі генерує сам квиток. Кожного разу він новий.

– Наступним кроком у реформуванні цієї частини, що стосується здачі іспитів на отримання посвідчення водія, буде провадження фото і відеофіксації з практичної частини іспитів. Стоятиме відеокамера, яка фіксуватиме, як людина водить автомобіль, наскільки вона готова, – каже спеціаліст сектору персоналу та зв'язків з громадськістю та регіонального центру УМВС в Чернівецькій області Анатолій Томків.

Всього за два місяці в Україні зареєстрували 40 тисяч громадян, які користуються новою програмою від сервісного центру для перевірки знань теорії з правил дорожнього руху

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #посвідчення #водій #іспити
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...