21:03, 18 вересня 2017 р.
71-річний чернівецький вчитель фізики потрапив у ТОП-5 кращих педагогів України
Міжнародну премію Global Teacher Prize 2014 року заснував арабський мільярдер Санні Варкі. Її мета – знайти найкращих учителів-новаторів з усього світу та відзначити переможця нагородою в 1 000 000 доларів.
2015 року найкращою викладачкою на планеті визнали американку Ненсі Етвелл, яка запропонувала викладати літературу у формі воркшопів із читання та письма. А 2017 року переможницею стала Меггі Макдоннел, яка боролася з проблемою самогубства серед підлітків у віддаленому селі на півночі Канади.
Навесні цього року громадська спілка "Освіторія" організувала національну премію Global Teacher Prize Ukraine, мета якої не лише знайти новаторів в освіті, а й підняти престиж професії вчителя. Переможець отримає 100 000 гривень, всебічну підтримку в заповненні заявки на світовий етап конкурсу та разом із п'ятіркою фіналістів поїде на Global Education and Skills Forum 2018 у Дубай, де й назвуть ім'я кращого вчителя у світі. Топ-5 номінантів також отримають рік безкоштовного підвищення кваліфікації від "Освіторії".
Цього року чернівецький вчитель фізики та астрономії Пауль Пшенічка, який викладає у Чернівецькому ліцеї №1, потрапив до ТОП-20 кращих педагогів-новаторів України.
А сьогодні журі обрали топ-5 педагогів і Пауль Пшенічка потрапив у число кращих.
Найкращого вчителя України визначать з-поміж них 7 жовтня під час церемонії нагородження Global Teacher Prize. П'ятірка кращих також вирушить на всесвітній конгрес освітян у Дубаї.
Також Пауля Пшенічку можуть обрати й кращим народним вчителем, свої голоси за нього можна віддати ТУТ
Як повідомляється у Global Teacher Prize: Паул Пшенічка- учитель фізики й астрономії з Чернівців, який успішно виступає на TEDxKyiv, а його учні легко вступають на технічні відділення ВНЗ нашої країни та закордоном. Багато хто з них зробив кар’єру науковця, дослідника, викладача університету чи шкільного вчителя. Пан Паул дає можливість учням самовиразитися та досягти успіху, постійно створюючи для цього умови як у позакласний час, так і під час уроку. Його завдання нетривіальні й згадуються учнями навіть через багато років. Один із випускників, який працює в галузі медіа-індустрії, зізнався через багато років після закінчення школи, що йому на все життя запам’яталося, як він розв’язав експериментальну задачу, де потрібно було визначити центр каструлі за допомогою води без застосування вимірювальних приладів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:10
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
07:44, 10 грудня
16:46, 3 грудня
09:15, 11 грудня
live comments feed...
Коментарі