• Головна
  • Буковинських підприємців оштрафували на 2, 5 млн. гривень за торгівлю без чеків
12:46, 19 вересня 2017 р.

Буковинських підприємців оштрафували на 2, 5 млн. гривень за торгівлю без чеків

Буковинських підприємців оштрафували на 2, 5 млн. гривень за торгівлю без чеків

За недотримання податкового законодавства під час використання "касових апаратів" нараховано 2,4 млн. грн. Штрафів.

Інспектування суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахунки за товари (послуги) у готівковій формі, одне з першочергових напрямків роботи фіскальної служби Буковини. Відтак, за 8 місяців поточного року фахівцями служби проведено 161 перевірку, з яких 19 документальних та 142 фактичних перевірок.

Під час даних перевірок встановлені факти зловживання бізнесменами касової дисципліни - проведення готівкових розрахунків без застосування РРО, невидача покупцям касових чеків, неповне і несвоєчасне оприбуткування готівки - повідомляють у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області, повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

За результатами перевірок бізнес – спільноти краю щодо контролю за здійсненням розрахункових операцій у сфері готівкового обігу впродовж січня - серпня 2017 року до порушників застосована штрафна (фінансова) санкція у розмірі 2,4 млн. грн. 

Слід відзначити, що досить значні кошти вже надійшли в бюджет, а саме - 1,9 млн. грн. або 80 відсотків.

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області станом на 01 вересня 2017 року зареєстровано 4377 реєстраторів розрахункових операцій та зафіксовано 6212 господарських одиниць, на яких здійснюються готівкові розрахунки, що належать 30250 суб’єктам господарювання.

#штраф #суд #підприємці
Оголошення
live comments feed...