• Головна
  • У Чернівцях відкрили сучасну «повноформатну» музичну лабораторію (фото)
17:15, 19 вересня 2017 р.

У Чернівцях відкрили сучасну «повноформатну» музичну лабораторію (фото)

У Чернівцях відкрили сучасну «повноформатну» музичну лабораторію (фото)

Нову лабораторію музично-інформаційних технологій відкрили у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

З метою широкого впровадження нових технологій в учбовий процес на кафедрі музики створили лабораторію, яка забезпечує практичну роботу студентів-музикантів. Лабораторія призначена для проведення лекційних і лабораторних занять, семінарів, іспитів, науково-дослідницької роботи, презентацій. Вона обладнана сучасною комп’ютерною технікою; найсучаснішими ліцензійними програмами з основ звукорежисури; мультимедійним навчальним комплексом, що поєднує в собі передові технології засобів мультимедіа, створює динамічне освітнє середовище і дає змогу впроваджувати інноваційні форми і методи роботи. Завідує лабораторією досвідчений фахівець в галузі інтерактивних комунікаційних технологій та звукоакустики, Заслужений працівник культури України, директор студії звукозапису, асистент кафедри музики Іван Гатрич. Про це йдеться на сайті ЧНУ.

«При розробці комплексного плану предмету "Музичні технології", який я читаю студентам, виникла проблема відсутності можливостей практичного застосування знань. Розуміючи важливість пiдготовки фaхівців високого рівня, який грунтується на інтерактивному спілкуванні людини з комп’ютером, й виникла ідея створення музичної лабораторії на нашій кафедрі», - розповідає Іван Гатрич.

Адже за його словами на часі створення інноваційних освітніх технологій, що сприяють формуванню особистості, підготовленої до плідної суспільної і професійної діяльності в сучасних умовах. Саме тому створення лабораторії музично-інформаційних технологій є вимогою часу та обов’язковою умовою якісної підготовки фахівця-музиканта.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#музика #обладнання #ЧНУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...