• Головна
  • Розгляд питання проблем «Водоканалу» у Чернівцях знову перенесли
12:02, 25 вересня 2017 р.

Розгляд питання проблем «Водоканалу» у Чернівцях знову перенесли

Розгляд питання проблем «Водоканалу» у Чернівцях знову перенесли

Міський голова Олексій Каспрук для вирішення проблем водоканалу скликав позачергову сесію міської ради на сьогодні, 25 вересня.

Йдеться про надання дозволу комунальному підприємству «Чернівціводоканал» укласти договір з ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» на реструктуризацію заборгованості у сумі 67 619 603,50 грн. за спожиту електроенергію у попередні роки.

У договорі передбачається сплачувати зазначений борг упродовж 60 календарних місяців з дати підписання договору рівними частками, тобто по 1 126 993,39 грн. щомісяця. Це дозволить КП «Чернівціводоканал» списати 46 958 159,12 грн. неустойки(штрафу, пені), іншихштрафних, фінансовихсанкцій, а такожінфляційних нарахувань іпроцентів річних, щопідлягають стягненню напідставі рішення суду, назаборгованість за спожиту електроенергію,що утворилася в попередні роки станом на 1 липня ц.р. , пише АСС.

Пропонується внести зміни до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Чернівців та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2017 рік збільшивши внесок до статутного фонду КП «Чернівціводоканал» на 4,1 млн.грн, що дозволить підприємству розрахуватися за поточне споживання електроенергії та уникнути обмеження водопостачання міста. 22 вереснядепутати вже дискутували підтримати чи ні угоду реструктуризації боргу "Чернівціводоканалу".

Голова фракції "Рідне місто" Василь Проданзапропонував перенести це питання на чергову сесію, яка запланована на 28 вересня. Депутати погодилися. Але міський голова Олексій Каспрук застеріг, що це рішення не варто політизувати чи затягувати, бо можевийти так, що ПАТ "Черінвціобленерго" стягне всю суму боргу- 150 мільйонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#водоканал #сесія #міськарада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...