• Головна
  • На Буковині припинили нелегальну поставку через кордон 39 ящиків сигарет
09:01, 2 жовтня 2017 р.

На Буковині припинили нелегальну поставку через кордон 39 ящиків сигарет

На Буковині припинили нелегальну поставку через кордон 39 ящиків сигарет

У неділю, 1 жовтня, прикордонники Чернівецького загону запобігли двом спробам переправити до Румунії через український кордон контрабанду тютюнових виробів.

"Так, під час оперативної інформації, про можливу протиправну діяльність, прикордонний наряд відділу "Селятин" виявив невідомих, які рухалися в бік державного кордону з пакетами", повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

Після виявлення контрабандистів прикордонниками і декількох попереджувальних пострілів в повітря, злочинці зникли, залишивши на місці 25 ящиків з тютюновою продукцією. Вміст ящиків склав 12500 пачок сигарет, з яких 6000 - без акцизних марок.

У другому випадку, прикордонники відділу "Черепківка", поблизу українсько-румунського кордону, виявили 14 кинутих скриньок з сигаретами. Злочинців на місці знайти не вдалося.

Прикордонниками ведуться слідчі роботи по встановленню причетних до контрабанди осіб. Ящики з сигаретами були доставлені до відділу прикордонної служби для передачі їх представникам ДФСУ (Державної фіскальної служби України).

#Буковина #контрабанда #цигарки
Оголошення
live comments feed...