• Головна
  • Під час заходів до Дня міста у центрі Чернівців обмежать рух транспорту
16:03, 4 жовтня 2017 р.

Під час заходів до Дня міста у центрі Чернівців обмежать рух транспорту

Під час заходів до Дня міста у центрі Чернівців  обмежать рух транспорту

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху та охорони громадського порядку під час проведення заходів з нагоди Дня міста, буде обмежено аба повністю перекрито рух транспорту на вулицях і площах міста.

З 5 жовтня з 9.00 до 17.00 буде частково обмежено рух транспортних засобів, крім транспорту організаторів та учасників ярмаркових заходів на площі Пресвятої Марії та вул. Турецькій на ділянці від вул. П. Сагайдачного до вул. А. Шептицького З 5 жовтня буде заборонено стоянку транспортних засобів, з 9.00 6 жовтня до 24.00 8 жовтня будечастково обмежено рух транспортних засобів, крім транспорту організаторів та учасників ярмаркових заходів на площі Пресвятої Марії та вул. Турецькій на ділянці від вул. П. Сагайдачного до вул. А. Шептицького, вул. Шкільній на ділянці від вул. Головної до вул. Сучавської і пров. Шкільного, та повністю перекриють рух транспорту на цих ділянках 7 і 8 жовтня з 10.00 до 19.00.

З 6 жовтнябуде заборонено стоянку транспортних засобів, з 8.00 6 жовтня до 20.00 7 жовтня будеповністю перекрито рух транспортних засобів на вул. М. Штерна. З 10.00 6 жовтня до 12.00 9 жовтня буде забороненостоянку та повне перекриття руху транспортних засобів на площі Театральній на ділянці від вул. І. Котляревського до вул. Е. Штейнбарга, та з 9.00 до 18.00 7 жовтня на ділянці від вул. І. Котляревського до вул. С. Бандери.

7 жовтня з 10.00 до 14.00 буде повністю перекрито рух транспорту, крім громадського, по вул. І. Франка на ділянці від вул. А. Міцкевича до вул. Університетської.

7 жовтня до 8.00 до 22.00 та 8 жовтня буде заборонено сточнку таповністю перекрито рух транспорту,крім транспорту організаторів та учасників ярмаркових заходів на площі Центральній на ділянці від вул. О. Кобилянської до вул. Руської. Рух громадського транспорту буде організовано з врахуванням цих обставин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стоянка #транспорт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...