• Головна
  • На Буковині - спалах кору: протягом тижня захворіли понад 20 людей
18:03, 4 жовтня 2017 р.

На Буковині - спалах кору: протягом тижня захворіли понад 20 людей

На Буковині - спалах кору: протягом тижня захворіли понад 20 людей

Лише за один тиждень вже 20 людей на Путильщині захворіли на кір. Як розповіла Інна Понзюк, головний спеціаліст одного з відділів обласного лабораторного центру, найгірша ситуація в селі Усть-Путила.

- Так, захворіли відразу 13 учнів Усть-Путильської школи, ще семеро хворих – у селищі Путила та селі Сергії на Путильщині, - зауважила Інна Понзюк. – Серед хворих – 19 школярів та один дорослий.

Через спалах кору в Усть-Путильській школі призупинили навчання на тиждень.

- Хворі діти – учні початкових класів, - розповідає molbuk.ua Юрій Скидан, директор Усть-Путильської школи. - Серед 13 хворих діток десятеро навчаються в одному класі.

Директор запевняє, що у класах провели протиепідемічні заходи.

- Більшість дітей, що захворіли, нещеплені від кору, - зауважив Ю. Скидан. – З батьками ми багато розмовляли, щоб зробили дітям профілактичні щеплення. Проте, навіть незважаючи на загрозу, лише невелика частка батьків повели дітей на щеплення.

"Люди пам’ятають розмови про можливі важкі ускладнення після вакцинації, - пояснює директор школи. – Тому не квапляться робити дітям щеплення, незважаючи ні на що".

Раніше повідомлялося, що у трьох областях України – на Одещині, Тернопільщині та Івано-Франківщині – дітей без щеплення від кору можуть не пустити до школи чи дитячого садка. Це спільна рекомендація навчальним закладам від Міносвіти та Мінохорони здоров'я. Там кажуть, що саме в цих областях захворюваність на кір найвища і вони сподіваються у такий спосіб зупинити поширення хвороби.

#кір #епідемія #вакцинація
Оголошення
live comments feed...