• Головна
  • У Чернівцях понад 10 років протікає дах багатоповерхівки на вул. Героїв Майдану (фото)
09:31, 9 жовтня 2017 р.

У Чернівцях понад 10 років протікає дах багатоповерхівки на вул. Героїв Майдану (фото)

У Чернівцях понад 10 років протікає дах багатоповерхівки на вул. Героїв Майдану (фото)

Патьоки на стінах та стелі – так виглядає квартира однієї з мешканок багатоповерхівки, що на вул. Героїв Майдану. Живе тут жінка із 10-річним сином. Коли під час останньої зливи вночі вода почала литись зі стелі та стін, не знала, що робити.

Валентина Шилейко, чернівчанка: «Два часа ночи, я просыпаюсь от того, что мне капает на голову. А я не могу пойти в два часа ночи на крышу, мне  страшновато».

Проблема з дахом та з трубами стічної мережі у будинку 99-А на вул. Героїв Майдану – вже не перший рік. Пані Валентина живе в цій квартирі 10 років. Каже, минулого разу, коли затопило, ремонт робила за власні кошти.

Валентина Шилейко, чернівчанка: «Десять лет назад я делала ремонт за свои деньги, потому что у меня была безвыходная ситуация».

Затоплення під час негоди – проблема мешканців всього верхнього поверху. А це – 4 квартири. Пані Марина мешкає в одній з них. Каже, проживає тут вже 2 роки, протягом цього часу затоплювало часто.

Марина Красовська, чернівчанка: «Текло в коридорі, в залі… Добре, що в дитячій не було. Це промокало до 8-мої ранку. О восьмій я пішла до ЖРЕПу. Вони сказали, що можуть заробити лише якісь дірки, а  тут треба повністю дах перекривати».

Мешканці кажуть, найбільша проблема – у трубах. За час відколи тут проживають, їх ніхто не міняв. Менше, ніж за тиждень після зливи, за  зверненням мешканців  працівники ЖРЕПу таки прийшли. Однак проблема не лише в трубах. Дах самого будинку також потребує ремонту. Кажуть,  шукатимуть правди й далі, пише Буковина

Валентина Шилейко, чернівчанка: «Я на месте стоять не буду, буду двигаться дальше. Потому что перспективы делать ремонт на свои деньги – это крайняя мера. И я попытаюсь добиться того, чтоб за мою собственную квартплату, которую я платила 10 лет, имею права на ремонт крыши».   

До ЖРЕПу №17, який обслуговує цей будинок, люди з чотирьох квартир звертались неодноразово.

Сергій Кравецький, начальник Чернівецького КЖРЕП № 17: «Під час дощу наші працівники, якщо є такі ситуації, в першу чергу, виходять і дивляться, чи дійсно воно протекло там. Звернень за ціле літо не було. Вони ремонт зробили піною, самі ж мешканці. Знають, що піною не задувається. А зливну ту поміняємо. В понеділок вийдемо і поміняємо».

#Чернівці #багатоповерхівка #дах #протікання
Оголошення
live comments feed...