• Головна
  • За паркування на місцях для людей з інвалідністю у Чернівцях штрафуватимуть
19:45, 9 жовтня 2017 р.

За паркування на місцях для людей з інвалідністю у Чернівцях штрафуватимуть

За паркування на місцях для людей з інвалідністю у Чернівцях штрафуватимуть

Вже незабаром ті, хто не зважатиме на синій колір паркувального місця, і цим самим неповажатиме людей з інвалідністю, платитиме чималий штраф.

Про це у програмі "Суть Речей" на Радіо 10, розповів начальник інспекції з благоустрою Чернівців Сергій Обшанський, пише АСС.

Сергій Обшанський: "У вересні мені випала нагода з’їздити у службове відрядження у Польщу, чесно, то я останній раз у Польщі був 20 років тому. То там небо і земля щодо облаштування для людей з обмеженими можливостями. Якщо порівняти Чернівці і Варшаву, то вони нас дуже обігнали, у нас на 95% нічого не зроблено для таких людей. Коли ми приїхали у Варшаву «Західна», то на всі 8 перонів там є спеціальні перони для людей візочників, де їх можуть підняти на той чи інший перон. При виході у місто з однієї чи з іншої сторони така сама ситуація. Для людей з вадами зору взагалі зроблено так все гарно, що це не передати словами. Я багато скидав фотографій у Фейсбуці. Винила така ідея у нас, але ця ідея могла би лишитися лише ідеєю, якби не було підтримки міської влади, зокрема, Олексія Павловича Каспрука, який поставився з розумінням. Моя задача була лише провести якісно переговори з підприємцями, які мають платні парковки. Вони погодилися на цей експеримент і на сьогоднішній день на платних парковках у нас забезпечені паркомісцями люди з інвалідністю на 90%."

Журналісти 0372. ua вже не раз писали про водіїв-хамів у Чернівцях, які паркуються на місцях для інвалідів та виставляли фото. Сергій Обшанський наголошує, що на таких порушників чекає покарання у вигляді штрафу. 

"Почали помічати, але порушення є. І порушення суттєві. Я надіюся, що з 26 жовтня, коли вступить у силу закон, щодо парковок на інвалідних місцях, там буде штраф до 1700 гривень, тоді ситуація зміниться докорінно. Будуть проводитися, вже знаю, спілкуючись з патрульною поліцією, з 10 числа вони проводять тренінги, які місця виділені, як відноситися до таких людей, хто їх буде штрафувати, проводити роз’яснювальну роботу. Тобто до 26 числа, ми, як влада і приватні підприємці, які залучені, будемо намагатися попереджати і роз’яснювати, превентивну роботу з населенням проводимо і підготуємо всі паркомісця, які є, за які відповідає міська рада їх облаштувати. Сьогодні облаштували два безкоштовних паркомісця на Театральній площі. Там немає приватного підприємця, за це відповідає комунальне підприємство МіськШеп. Вже за два дні появилося 12 парковочних місць. І ще вулиця Комарова, біля ринку «Буковинський», також приватні підприємці зробили там 4 місця для людей з інвалідністю."

#водії #авто #парковка
Оголошення
live comments feed...