• Головна
  • Чернівчани літатимуть до Бухаресту прямим рейсом
08:25, 10 жовтня 2017 р.

Чернівчани літатимуть до Бухаресту прямим рейсом

Чернівчани літатимуть до Бухаресту прямим рейсом

Основні напрямки поглиблення співпраці та реалізації спільних проектів у галузі культури, освіти, медицини, туризму, економічного розвитку громади обговорено на зустрічі міського голови Олексія Каспрука з мером Сектору 1 Бухаресту Даніелем Тудораке.

Як повідомляє прес-центр Ратуші, мер Сектору 1 Бухаресту Даніель Тудораке засвідчив спільні наміри щодо відкриття авіарейсу «Бухарест – Чернівці»

Остаточне рішення щодо цього проекту буде прийнято приватною авіаційною компанією, зацікавленою в його реалізації, водночас муніципалітети обох міст невдовзі розпочнуть відповідну інформаційну кампанію для його підтримки.

Даніель Тудораке підтвердив наміри Генерального мера Бухаресту Габріели Фірі зустрітися з Олексієм Каспруком задля пошуку конкретних рішень щодо підтримки Чернівців як в гуманітарних, так і в інфраструктурних проектах, зокрема, у оновленні існуючого парку тролейбусів. Перспективним вважається також спільний проект співпраці між медичними установами обох міст.Сторони домовились про подальші зустрічі та консультації.

#Чернівці #авіарейси #Бухарест
Оголошення
live comments feed...