
14:29, 11 жовтня 2017 р.
Максим Бурбак прокоментував гучне затримання посадовця у Чернівцях

Народний депутат Максим Бурбак обіцяє докласти зусиль для проведення публічного судового розслідування факту підкупу посадовця Нацполіції керівником Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.
Про це нардеп заявив сьогодні у коментарі кореспонденту molbuk.ua
Зокрема, коментуючи вчорашнє затримання, він нагадав, що упродовж кількох років його звинувачують у незаконних оборудках у лісовій галузі, проте, за його словами, " досі ніхто не звернувся з відповідними заявами до правоохоронних органів " .
" Три роки мені розказують, що я пиляю дерево, що я " кришую " цю " тему "". Я три роки кажу, що до неї нічого не маю - звертайтеся в правоохоронні органи, хай проведуть розслідування і покарають винних у тотальній вирубці дерев у Чернівецькій області. Хотілося би, щоб прокуратура замість показових шоу, учасниками яких є навіть деякі з моїх помічників , щось довели до суду. Прикро, але більше року пройшло після проведення операції з обшуками в лісгоспах, але нічого нема. Змінили вже і прокурора області... " , - сказав Бурбак.
Він заявив, що керівництво управління захисту економіки та військової прокуратури провели " блискавичну операцію стосовно виявлення хабарника ".
" Думаю, що у розслідуванні цих його корупційних зв’язків, Чернівецька обласна прокуратура таки долучиться і буде мати кращі результати, щоби було про що в Києві звітувати " , - додав народний депутат.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:39
Вчора
10:10
Вчора
20:19
5 грудня
18:47
5 грудня
16:09
5 грудня
15:32
5 грудня
Спецтема
Оголошення
12:46, 27 листопада
5
09:14, 28 листопада
16:26, 4 грудня
14:31, 5 грудня
11
13:55, 30 листопада
Коментарі