• Головна
  • Максим Бурбак прокоментував гучне затримання посадовця у Чернівцях
14:29, 11 жовтня 2017 р.

Максим Бурбак прокоментував гучне затримання посадовця у Чернівцях

Максим Бурбак прокоментував гучне затримання посадовця у Чернівцях

Народний депутат Максим Бурбак обіцяє докласти зусиль для проведення публічного судового розслідування факту підкупу посадовця Нацполіції керівником Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Про це нардеп заявив сьогодні у коментарі кореспонденту molbuk.ua

Зокрема, коментуючи вчорашнє затримання, він нагадав, що упродовж кількох років його звинувачують у незаконних оборудках у лісовій галузі, проте, за його словами, " досі ніхто не звернувся з відповідними заявами до правоохоронних органів " .

" Три роки мені розказують, що я пиляю дерево, що я " кришую " цю " тему "". Я три роки кажу, що до неї нічого не маю - звертайтеся в правоохоронні органи, хай проведуть розслідування і покарають винних у тотальній вирубці дерев у Чернівецькій області. Хотілося би, щоб прокуратура замість показових шоу, учасниками яких є навіть деякі з моїх помічників , щось довели до суду. Прикро, але більше року пройшло після проведення операції з обшуками в лісгоспах, але нічого нема. Змінили вже і прокурора області... " , - сказав Бурбак.

Він заявив, що керівництво управління захисту економіки та військової прокуратури провели " блискавичну операцію стосовно виявлення хабарника ".

" Думаю, що у розслідуванні цих його корупційних зв’язків, Чернівецька обласна прокуратура таки долучиться і буде мати кращі результати, щоби було про що в Києві звітувати " , - додав народний депутат.

#затримання #посадовець #ліс
Оголошення
live comments feed...