• Головна
  • На Буковині завершують будівництво школи за 44 мільйони гривень (Фото)
13:10, 19 жовтня 2017 р.

На Буковині завершують будівництво школи за 44 мільйони гривень (Фото)

На Буковині завершують будівництво школи за 44 мільйони гривень (Фото)

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук відвідав об’єкт будівництва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в селі Йорданешти Глибоцького району.

Спільно з представниками відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, освітянами району, дирекцією школи, посадовець обговорив строки закінчення будівельних робіт на об'єкті, матеріально-технічну базу майбутнього навчального закладу. За результатами наради дано відповідні невідкладні доручення структурним підрозділам щодо контролю за виконанням робіт на об’єкті.

Як зазначив начальник управління капітального будівництва ОДА Олександр Пуршага, кошторисна вартість школи складає 44 мільйона гривень і на даний час освоєно 38 мільйонів. Загальна площа складає майже 5900 м/кв і облаштована своєю автономною котельною та незалежним водопостачанням. На сьогоднішній день з підрядником розрахувалися на 99%. Завершуються роботи по благоустрою території навколо школи, а будівельна частина робіт буде завершена до 1-го листопада 2017 року.

Присутні зазначили, що освітній заклад будується для дітей і повинен бути комфортним для учнів та відповідати всім вимогам сучасної української школи. Керівник виконавчої влади краю дав доручення управлінню капітального будівництва ОДА готувати всі необхідні документи для здачі об’єкта в експлуатацію.

#школа #будівництво
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...