• Головна
  • «Влада розбещує»: відомий карикатурист показав «кар'єрне зростання» чернівецького нардепа Гаврилюка
20:41, 26 жовтня 2017 р.

«Влада розбещує»: відомий карикатурист показав «кар'єрне зростання» чернівецького нардепа Гаврилюка

«Влада розбещує»: відомий карикатурист показав «кар'єрне зростання» чернівецького нардепа Гаврилюка

Український художник-сатирик Георгій Ключник показав зміни в житті нардепа Михайла Гаврилюка, над яким майже чотири роки тому на морозі знущалися співробітники спецпідрозділу "Ягуар".

Відповідна карикатура опублікована на сторінці художника в соцмережі Facebook. На зображенні показаний образ оголеного активіста євромайдан, козака Гаврилюка, який став відомий після жахливого скандального відео знущань в 2014 році, і образ 38-річного народного обранця в 2017-му, повідомляє politikan

"Досить" Майданити "!" - написав художник.

У коментарях під зображенням користувачі мережі розійшлися в думках з приводу карикатури.

Деякі згідні з думкою автора, яке він продемонстрував в ілюстрації, інші переконані, що Гаврилюк не такий, як інші політики.

"Так які конкретно питання до Гаврилюка? Він має майна на суму більшу, ніж має доходів? Або йому весь час в камуфляжі ходити?" - запитав Petro Bozhahora.

"Ну, їсть делікатеси в буфеті і радіє, що живе по-людськи. А ось які курвяки проголосували за неписьменного простака в депутати?" - написала Ельза Балла.

"Пригріли змія на грудях - він зігрівся і виявився простим жлобом", - зазначив Олександр Хенцінскій.

"Багато на його місці ще не так би скурвились, вся йшло ... Бень вихідці з народу, це ментальність наша тухла", - написав Oleg Ivanovych. "Брехня, Гаврилюк не такий!" - переконана Світлана Грічіненко.

"Цей олень собі охорону вже наймає, 16 000 грн обіцяє платити", - зазначив Даріес Аскона. "Влада розбещує", - написав Vladislav V. Prodan.

"Так ви ж самі його в боги звели. Ви ж побачили в ньому героя. Так хто негідник або л * х ?! А він молодець, бере від життя поки дають", - прокоментував Ігор Гончаров.

"Він світил дупою тоді зовсім не випадково, адже це було так очевидно ще відразу! Всіх, хто їм попадався випадково, ми вже майже чотири роки як поховали", - висловився Євген Ломоносов.

#Гаврилюк #козак #нардеп
Оголошення
live comments feed...