• Головна
  • Сьогодні у Чернівцях донори зберуться на хелловінську вечірку
13:04, 30 жовтня 2017 р.

Сьогодні у Чернівцях донори зберуться на хелловінську вечірку

Сьогодні у Чернівцях донори зберуться на хелловінську вечірку

30 жовтня у Чернівецькому обласному центрі служби крові відбудеться хелловін-паті для донорів. Донори зберуться на хелловінську вечірку, щоб здати кров.

Як повідомляє головний лікар Центру Анжеліка Каланча, донорів очікує багато цікавих сюрпризів, смаколиків та святкова хелловінська атмосфера.

На дану акцію запросили 49 донорів з числа тих, хто півроку тому вже здавав кров або плазму. У такий спосіб зможемо поповнити запаси крові та плазми, а також видати ту, котра вже пройшла карантинізацію, - каже А. Каланча. – Аби забір крові здійснювати у найбільш невимушеній атмосфері, вирішили провести візит донорів до Центру у форматі тематичної вечірки. Оскільки попереду сучасне молодіжне свято Хелловін, паті буде присвячена саме йому. Організувати захід допомагають громадські організації «Пласт», «Фрід» та Асоціація випускників Буковинського державного медичного університету. 

Захід відбудеться 30 жовтня за адресою: м. Чернівці, вул. Українська, 36 (приміщення Чернівецького обласного центру служби крові) з 10.00 до 12.00.

#Чернівці #донори #вечірка
Оголошення
live comments feed...