![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
15:03, 30 жовтня 2017 р.
В Садгорі відкрили новий сучасний спортивний майданчик
![В Садгорі відкрили новий сучасний спортивний майданчик В Садгорі відкрили новий сучасний спортивний майданчик](/dist-assets/images/cap.jpg)
В рамках реалізації «Бюджету ініціатив чернівчан» в Садгорі відкрили сучасний спортивний майданчик.
Він розташований на вулиці Гуцульській, навпроти будинку №34. Даний проект є одним з переможців минулорічного “Бюджету ініціатив чернівчан” і отримав підтримку під час голосування у понад 900 жителів міста. Основною метою проекту є турбота про майбутнє покоління чернівчан, а саме про здоров’я та дозвілля дітей даного мікрорайону та прилеглих вулиць.
Проект спрямований на вирішення проблеми зайнятості дітей, формування свідомості здорового способу життя , повідомляє прес-служба міської ради.
Збудований спортивний майданчик дасть можливість учням вказаних шкіл проводити повноцінні уроки фізкультури та змагання з футболу. Крім цього, користуватись майданчиком, згідно графіку, зможуть й інші городяни. Також на майданчику зможуть проводити тренування, змагання, люди з особливими потребами (наприклад візочники),якими опікується громадська соціальна служба «Допомога людям».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
3
10:21, 25 липня
18
15:09, 22 липня
128
07:27, 17 липня
live comments feed...
Коментарі