• Головна
  • На Буковині 20% порушень митних правил - перевезення тютюнових виробів
14:02, 18 грудня 2017 р.

На Буковині 20% порушень митних правил - перевезення тютюнових виробів

На Буковині 20% порушень митних правил - перевезення тютюнових виробів

За одинадцять місяців цього року співробітниками митниці виявлено та припинено 2 431 порушень митних правил. Вартість предметів правопорушень сягає 140,4 млн. грн. У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року кількість виявлених порушень зросла на 694 випадки за кількістю і майже на 128, 9 млн. грн. за вартістю.

Здебільшого, митні правила порушувалися при перевезенні тютюнових виробів – 492 випадки, 23 відсотки від загальної кількості. Також з початку року працівниками митниці встановлено 52 випадки порушень при перетині кордону промислових товарів, 18 - горілчаних виробів, 4 - валюти. За цей же період було вилучено 3 транспортні засоби як предмети правопорушень.

Крім того, від початку року за результатами проведених заходів митниками до правоохоронних органів Чернівецької області направлено 33 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочину. Серед яких,14 повідомлень про подання митному органу документів з ознаками підробки та таких що містять неправдиві відомості під час переміщення різних видів товарів; 7 - щодо виявлення прихованого від митного контролю зброї та ножів (ножів в чохлі, штик-ножа, кийка металевого телескопічного, ударно-дробильної дії, набоїв до мисливської нарізної вогнепальної зброї калібру 7,62х51мм, двох пневматичних гвинтівок іноземного виробництва калібром 5,5 мм; шаблі та кинджала в чохлі); 4 епізоди – приховування від митного контролю наркотичних речовин та лікарських засобів; 4 - незаконне переміщення через митний кордон України транспортних засобів з використанням фальшивого свідоцтва про реєстрацію та підроблення номеру кузова транспортного засобу ; 1- щодо дій, спрямованих на незаконне переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю транспортного засобу марки шляхом надання митному органу документів, що містять неправдиві відомості щодо отримувача товару

Ще два порушення – це виявлення прихованих у транспортному засобі 6 папок з фінансовими, банківськими документами, з мобільними телефонами та сім-картами іноземних операторів мобільного зв’язку та відповідними банківськими картками іноземних банків, що можуть свідчити про наявність незаконних дій з документами на переказ, платіжними картками та особи без будь-яких документів, що встановлюють особу, що слідувала з Туреччини до України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#митниця #правопорушення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...