![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
11:01, 1 лютого 2018 р.
Будівництво тунелю в Чернівцях - непогана ідея, - Володимир Середюк
![Будівництво тунелю в Чернівцях - непогана ідея, - Володимир Середюк Будівництво тунелю в Чернівцях - непогана ідея, - Володимир Середюк](/dist-assets/images/cap.jpg)
Тунель, який мав би з'єднати Гравітон та Південно-Кільцеву, не є поганою ідеєю.
Про це повідомив Володимир Середюк у програмі "Суть речей" на Радіо 10.
"У комплексі з усіма заходами, зважаючи на розміщення тролейбусного управління, зважаючи на те, що на аукціон може бути виставлена ще ділянка на проспекті разом з майном, то ця ідея має право на життя. Але питання у виставленні пріоритетів. Як на мене, то у нас є дві надважливі проблеми: дороги та транспорт громадський. Тільки після вирішення цих проблем ми можемо думати про інші речі. Пріоритети мають бути чітко розставлені. І це питання не має бути в політичній площині, а в економічній. Вдається домовитися з депутатським корпусом щодо розуміння цієї ситуації, є підтримка, що нам треба визначити пріоритет саме дороги і транспорт. Я думаю, що ми побачимо це в змінах до програм, в їх реалізації. Нам потрібні і майданчики дитячі, і міжбудинкові проїзди, але пріоритети мають бути чіткими", - зазначив Володимир Середюк, пише АСС.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:04, 16 липня
18:56, 18 липня
15:58, 16 липня
18:56, 18 липня
16:02, 16 липня
live comments feed...
Коментарі