![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
17:30, 6 лютого 2018 р.
У Чернівецькій області у 75-річної бабусі обікрали помешкання на 8 тисяч гривень
![У Чернівецькій області у 75-річної бабусі обікрали помешкання на 8 ... У Чернівецькій області у 75-річної бабусі обікрали помешкання на 8 тисяч гривень](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час крадіжки літня жінка перебувала у лікарні.
До Новоселицького відділення поліції звернулася 75-річна жителька села Стальнівці, яка повідомила, що з її будинку викрали майно майже на вісім тисяч гривень.
Правоохоронці встановили особу крадія: ним виявився 64-річний односелець жінки, який знав, що вона знаходиться у лікарні і у будинку нікого немає. Чоловік вже був відомий правоохоронцям як особа, яка веде антигромадський спосіб життя.
Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
Тривають слідчі дії, про це повідомляє відділ комунікацій поліції Чернівецької області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:15, 15 липня
12:24, 18 липня
13:05, 21 липня
38
18:21, Вчора
4
live comments feed...
Коментарі