
14:00, 8 лютого 2018 р.
У Чернівцях хочуть перейменувати одну з вулиць

Під час сесії Чернівецької міської ради депутат від «Рідного міста» Ростислав Білик наголосив, що у Чернівцях і досі немає вулиці, названої на честь Леоніда Дергача, котрий загинув у АТО.
– Більше як півроку тому ми розглядали петицію щодо перейменування вулиці 28 Червня на честь Героя. Тоді мешканці виступили проти такого кроку. Мали обрати іншу вулицю, однак цього і досі не зробили. У Авдіївці вже назвали вулицю на честь Леоніда Дергача, у Чернівцях ми цього зробити не здатні, – розповів депутат.
Мер Олексій Каспрук розповів, що мешканці вулиці Новикова-Прибоя зверталися із пропозицією щодо перейменування. Очолював ініціативну групу Тарас Кияк, котрий нещодавно помер.
– Тепер роботу над цим питанням треба поновити, зустрітися з мешканцями, продовжувати процес перейменування. Займеться цим топонімічна комісія, – заявив Олексій Каспрук.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Вчора
13:13
Вчора
12:56
Вчора
10:10
Вчора
08:47
Вчора
20:41
11 липня
19:55
11 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:38, 1 липня
21:33, 3 липня
10:48, 7 липня
21:33, 3 липня
10:48, 7 липня
live comments feed...
Коментарі