![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
17:51, 9 лютого 2018 р.
У Чернівцях двоє підлітків упали в шахту ліфта недіючої фабрики (фото)
![У Чернівцях двоє підлітків упали в шахту ліфта недіючої фабрики (фото) У Чернівцях двоє підлітків упали в шахту ліфта недіючої фабрики (фото)](/dist-assets/images/cap.jpg)
З травмами різного ступеню тяжкості неповнолітніх госпіталізовано до лікарні.
Увечері 8 лютого до поліції надійшло повідомлення про нещасний випадок у одній із закинутих чернівецьких будівель. Зі слів заявника, двоє підлітків упали з висоти і травмувалися.
Виїхавши за вказаною адресою, поліцейські встановили, що двоє хлопців, віком 15 і 16 років, спускалися з даху недіючої фабрики на другий поверх. Не помітивши шахту ліфта, підлітки впали вниз з 10-метрової висоти. Внаслідок падіння один з хлопців отримав закритий перелом передпліччя, у іншого медики діагностували політравму. Обох потерпілих госпіталізовано до лікарні.
![У Чернівцях двоє підлітків упали в шахту ліфта недіючої фа..., фото-1 У Чернівцях двоє підлітків упали в шахту ліфта недіючої фабрики (фото), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Поліцейські ювенальної превенції нагадують батькам про необхідність контролю з боку дорослих за дозвіллям неповнолітніх.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі