• Головна
  • Чернівецькі першокласники освоюватимуть нову програму за допомогою контруктора "Лего"
18:00, 17 лютого 2018 р.

Чернівецькі першокласники освоюватимуть нову програму за допомогою контруктора "Лего"

Чернівецькі першокласники освоюватимуть нову програму за допомогою контруктора "Лего"

Школярі навчатимуться за методикою LEGO.

Незабаром буковинських вчителів навчатимуть легоконтруюванню.

«Шість цеглинок» – це технологія навчання, яка допоможе учням тренувати пам’ять, розвивати моторику та творчо мислити. Через гру вони зможуть навчитися таким важливим, передбаченим НУШ умінням як, наприклад, вирішення проблемних завдань. Про це розповіла у програмі "Суть Речей" директор Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, Оксана Палійчук, пише АСС.

Людмила Григорчук: Щодо підготовки вчителів до нової української школи. Чи будуть встигати педагоги вчитися і виконувати свою щоденну роботу? Адже у них тепер 4-токласники, їх треба готувати до ДПА.

Оксана Палійчук: Вчителі готові. Ми будемо мати 550 класів першого вересня орієнтовно нової української школи. Тобто 550 вчителів мають стартувати з першого вересня у новій українській школі. Що ми вже зробили. МОНУ затвердило програму підготовки вчителів. Згідного нового закону, 150 годин на те, щоб вчитель ознайомився з програмою нової школи, як формувати необхідні вміння і навички, які мають відповідати тим завданням, які поставлені. Ми стартували. Пройшла реєстрація вчителів на платформі EdEra. З цих 150-ти запланованих годин, за 60 годин міністерство буде вчити всіх вчителів на цій платформі.

Навчання стартували з 1 лютого. Чекаємо прийняття нового навчального стандарту. Від нього ми будемо далі відштовхуватися. Ми будемо бачити зміст початкової освіти, що діти будуть вивчати і як вони мають вивчати, які галузі, які змістові лінії. Щодо повноваження департаменту освіти разом з інститутом післядипломної освіти, то ми маємо відпрацювати 90 годин. Вже наказом Департаменту визначений відповідний графік, за яким ми будемо працювати. Ми будемо готувати тренерів, які будуть тренувати цих 550 вчителів. У нас є 5 сертифікованих фахівців в області, які пройшли навчання всеукраїнського рівня. Їх замало. З 7 до 9 лютого ми навчили ще 16 осіб. Це викладачі коледжу, ЧНУ, передові вчителі-практики початкових класів, які стануть тренерами. Ми будемо виїжджати в райони, щоб вчителів не відривати від щоденної роботи.

Ці навчання будуть тривати з лютого по червень. Наступний етап – це отримання легоконтрукторів, які будуть одним з основних засобів навчання для першокласників у новій українській школі. Коли ми отримаємо, то ми маємо сертифікованих леготренерів, які пройшли навчання. Щойно отримаємо комплекти конструкторів, то ми зберемо всіх вчителів по групках, по кущах, і навчимо їх працювати з Лего. Процес запущений.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчання #лего #Чернівці
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...