• Головна
  • "Буковина" поступилася супротивнику у Кишиневі (відео)
16:00, 18 лютого 2018 р.

"Буковина" поступилася супротивнику у Кишиневі (відео)

Чернівецька «Буковина», яка готується до другої частини друголігової першості України, зіграла у Кишиневі контрольний матч із титулованим місцевим клубом «Зімбру».

Зустріч, яка відбулася на стадіоні «Зімбру-2», відвідало приблизно 200 глядачів.

На 32 хвилині зустрічі м’яч вперше опинився у воротах «Буковини». Відзначився Віктор Стине. А на 70 хвилині результативний удар на свій рахунок записав Іон Ніколаєску. «Буковина» поступилася з рахунком 0:2.

Стартовий склад «Буковини»: Чесановський, Геник, Українець, потенційний новачок, потенційний новачок, Сивка, Немтінов, Шишигін, Рябий, Батрак, потенційний новачок. Запасні: Раулюк, Мунтян, Раца, Гакман, Жумига, Королянчук, потенційні новачки.

Попередження у складі «Буковини»: Батрак (30), Сивка (35), Немтінов (57).

Вилучення:Немтінов (57).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію