
12:26, 1 березня 2018 р.
Рятувальники на Буковині витягнули людей із понівеченого внаслідок ДТП автомобіля (Фото)

Увечері 28 лютого на об’їзній дорозі поблизу м. Хотина сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої травмувалися 2 людей.
Як з’ясувалося, легковий автомобіль «Honda» зіткнувся із вантажівкою, що їхала попереду. Внаслідок пригоди водій та пасажир легковика опинилися затиснутими в салоні авто та потребували допомоги.
Для того, щоб вивільнити постраждалих із автомобіля, на місце події направили працівників Державної пожежно-рятувальної частини № 7 м. Хотина. Рятувальники за допомогою спеціального інструмента розтиснули деформовані частини салону легковика та деблокували водія і пасажира. Після цього бійці Служби порятунку передали потерпілих працівникам швидкої медичної допомоги, які госпіталізували їх до лікувального закладу м. Хотина.
До надання допомоги від Управління ДСНС залучалося 1 одиниця техніки та 4 чоловік особового складу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
11:01, 10 липня
11:06, 3 липня
12:16, 11 липня
10:15, 27 червня 2024 р.
live comments feed...
Коментарі