• Головна
  • Буковинцям нагадують, що до 1 квітня пацієнти мають визначитись із сімейним лікарем
18:30, 1 березня 2018 р.

Буковинцям нагадують, що до 1 квітня пацієнти мають визначитись із сімейним лікарем

Буковинцям нагадують, що до 1 квітня пацієнти мають визначитись із сімейним лікарем

Вже точно знає, до якого саме сімейного лікаря ходитиме Віра Володимирівна. Каже, цей терапевт лікує її з 83 року: «Це був у нас дільничний лікар. Ми так вирішили, чого будемо бігати, ми тут поруч живемо».  

Кожен громадянин має право обирати лікаря не залежно від місця проживання. Якщо уклавши декларацію, пацієнта не влаштовує медичні послуги, він може змінити лікаря, розірвавши угоду. Вони ж, у свою чергу, аби отримувати максимальну заробітну плату, зацікавлені в наборі якомога більшої кількості пацієнтів – максимум 2 тисячі.

Юрій Лисюк, головний лікар КМУ «міська поліклініка №3»: «Да, будуть лікарі в яких менше пацієнтів, і в яких більше пацієнтів. Вибір на розгляд пацієнта. Лікар набирає певну кількість пацієнтів, яких він буде обслуговувати, і за кожного пацієнта держава буде відповідно сплачувати на його медичне забезпечення».

Списки лікарів, з якими можна укладати декларацію є на сайтах міських установ охорони здоров’я. Так у поліклініці №3 є 20 лікарів, які вже з першого квітня готові набирати пацієнтів, повідомляє Буковина

Василь Бойко, завідувач відділення КМУ «Міська поліклініка №3»: «Населення готове підписувати. Кожного дня приходять, питають чи можна вже. Зараз ще ні, але з першого квітня ми стартуємо. В нас, на нашій території, у відділені сімейної медицини обслуговується більше 8 тисяч, переважна більшість яких виявила бажання, що хочуть обслуговуватись кожен у свого лікаря».

З 2020 року для тих, хто не обрав собі сімейного лікаря, медичні послуги будуть платними.

#Буковина #сімейні_лікарі #декларація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...