• Головна
  • Чернівці закуплять чотири нові тролейбуси з автономним ходом з Дніпра
20:53, 1 березня 2018 р.

Чернівці закуплять чотири нові тролейбуси з автономним ходом з Дніпра

Чернівці закуплять чотири нові тролейбуси з автономним ходом з Дніпра

Комунальне підприємство “Чернівецьке тролейбусне управління” уклало договір на поставку чотирьох нових тролейбусів із автономним ходом.

Відкриті торги на закупівлю нових тролейбусів тривали з 5 грудня по 29 січня. Участь у тендері приймали дві компанії “Торговий дім “Літан”, яка зареєстрована у місті Дніпро, та ДП АСЗ 1 "АТ "АК "Богдан Моторс", яка зареєстрована у Луцькому, пише molbuk.ua.

Тендер виграв ТОВ “Торговий дім “Літан”. Фірма запропонувала тролейбус “Дніпро-Т203” за ціною 7 мільйонів 450 тисяч гривень. Загальна вартість контракту майже 29,8 мільйона гривень.

ДП АСЗ 1 "АТ "АК "Богдан Моторс" запропонував на торгах тролейбуси “Богдан Т70117”, вартістю 7 мільйонів 475 тисяч гривень. На загальну суму понад 29,9 мільйонів гривень.

Переможців торгів стало ТОВ “Торговий дім “Літан”. З ним 15 лютого було підписано договір. Період доставки з 26 лютого по 1 вересня.

Тролейбуси “Дніпро-Т203 " виробництва ДП " ВО Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова " з автономним ходом 15 км. Тролейбус може комплектуватись системою кондиціонування як в кабіні водія, так і в салоні. Для зручності пасажирів на інвалідних візках наявна відкидна апарель, яка розташована на середніх дверях (відкидається лише вручну).

#тролейбуси #Дніпро
Оголошення
live comments feed...