• Головна
  • Майже 1 мільйон гривень витратили на непрацюючу систему «Рада» у Чернівцях
09:02, 2 березня 2018 р.

Майже 1 мільйон гривень витратили на непрацюючу систему «Рада» у Чернівцях

Майже 1 мільйон гривень витратили на непрацюючу систему «Рада» у Чернівцях

За останні два з половиною місяці на кожній сесії Чернівецької міської ради виникають проблеми в роботі нової системи для голосування.

Через технічні неполадки у сесійній залі постійно затягується розгляд важливих питань життєдіяльності міста, пише видання «Чернівці Таймс».

Мову про заміну старої системи «Рада» у сесійній залі Ратуші на більш сучасну вели ще з 2016 року. Здійснили низку закупівель необхідного обладнання, і у грудні торік система була змонтована. Її загальна вартість, включно із монтажними роботами, становить, згідно наданих документів, 886 тисяч 535 гривень. Гроші виділили з міського бюджету.

Презентуючи перед депутатами нову систему, нещодавно призначена працівниця комп’ютерного відділу і протеже міського голови Тетяна Лебухорська розповідала про її переваги, вчила депутатів нею користуватися, але одразу ж щось пішло не так.

Система не відображала результатів поіменного голосування. Налагодити роботу протягом дня працівники комп’ютерного відділу так і не змогли, тож депутатам довелося згадувати старі добрі часи своїх попередників і голосувати руками.

Тоді Каспрук і Лебухорська виправдовувалися, що у них було обмаль часу для того, щоб усунути всі недоліки.

Здавалося би, за два з половиною місяці можна було б вирішити усі технічні проблеми в роботі системи. Та, як бачимо, практично на кожному з десяти пленарних засідань, які відбулися за цей час, система виходила з ладу, а депутати були змушені по декілька разів перереєстровуватися та переголосовувати.

Залишається лише здогадуватися, чому система, яка обійшлася чернівчанам у майже 1 мільйон гривень, не працює як треба. Хоча, інколи складається враження, що деякі новоспечені «професіонали»-комп’ютерники з Ратуші просто не знають, як налагодити її роботу. Але, як завжди, це буває у Каспрука, винних немає, і відповідальність за те, що система працює через раз ніхто не поніс.

#Чернівці #система_Рада #бюджет
Оголошення
live comments feed...