• Головна
  • Чернівчанин став ведучим на каналі ICTV
10:02, 2 березня 2018 р.

Чернівчанин став ведучим на каналі ICTV

Чернівчанин став ведучим на каналі ICTV

Олег Шевчук народився в селі Ширівці Чернівецької області. Закінчив філіал Київського національного торгового-економічного університету за спеціальністю "економічна кібернетика".

Про особливості української національної роботи знає багато – вів прямі ефіри на радіо, був лаборантом-оператором, торговим агентом, директором ресторану, ремонтував тенти для фур. У перервах між основною роботою писав жарти для гумористичних команд.

Великий етап життя Шевчука пов’язаний з КВН.

"На першому курсі староста записала мене в гурток КВН. Я запитав: "Чому мене?" А вона відповіла: "Тому що ти смішний"

Так я опинився в КВН, писав сценарії, був фронтменом. Навіть придумував жарти для інших тревел-шоу. Наприклад, дзвонили мені люди і казали: "Олег, я завтра в океан з акулами пірнати буду, придумай жарти". Я придумував і сам мріяв – от би і мені стати ведучим", – згадує Олег.

На зйомках проекту найважчим випробуванням для Олега стала робота в Нью-Йорку. Він повинен був грати і співати в одних трусах на Таймс-сквер разом з легендою Америки – "голим ковбоєм".

"Я людина сором’язлива і страшно комплексував. Але потім побачив, що всі люди посміхалися, навіть поліція"

Дебют Олега Шевчука в ефірі ICTV відбудеться 3 березня о 11:45. Творці шоу обіцяють справжній шквал сюрпризів та несподіваних пригод ведучих в Америці та Мексиці, пише molbuk.ua

#Чернівці #ведучий #ICTV
Оголошення
live comments feed...