• Головна
  • Мер Чернівців наклав вето на ще одне рішення міської ради
09:45, 2 березня 2018 р.

Мер Чернівців наклав вето на ще одне рішення міської ради

Мер Чернівців наклав вето на ще одне рішення міської ради

Міський голова зупинив рішення міської ради, яким надано безоплатно у власність громадянину Роману Лопуляку земельну ділянку на вул. Бориспільській позаду будинку №14, площею 0,1200 га для ведення садівництва.

Олексій Каспрук вважає, що це рішення прийнято з порушенням охоронюваних законом інтересів громадян, які мають переважне чи першочергове право на отримання земельних ділянок у власність із земель комунальної власності територіальної громади м.Чернівці.

Громадянин Роман Лопуляк не надав жодних документів, які свідчать, що він належить до категорій осіб, які відповідно до українського законодавства користуються пільгами на отримання земельних ділянок, а отже і не має права на отримання переваг в реалізації свого права на отримання земельної ділянки для ведення садівництва у власність. Окрім того, зазначена земельна не сформована у відповідності із статтею 79-1 Земельного кодексу України і не може бути об’єктом цивільно-правових відносин, повідомляє прес-служба міської ради. 

Підтвердити своє рішення або залишити в силі вето міського голови депутати зможуть на позачерговій сесії, яка скликається 12 березня о 15.00.

#міська_рада #вето #земля
Оголошення
live comments feed...