• Головна
  • Усі навчальні заклади України, зокрема і чернівецькі, закриють на декілька днів через нестачу газу
12:55, 2 березня 2018 р.

Усі навчальні заклади України, зокрема і чернівецькі, закриють на декілька днів через нестачу газу

Усі навчальні заклади України, зокрема і чернівецькі, закриють на декілька днів через нестачу газу

Усі навчальні заклади країни закриють через нестачу газу.

Національний план дій, який було введено за результатами засідання Ради національної безпеки і оборони, передбачає призупинення роботи дошкільних закладів освіти, шкіл і вишів до 6 березня включно. Про це, під час години запитань до уряду в парламенті, повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

За його словами, «НАК «Нафтогаз України» зіткнувся з дисбалансом в загальному балансі держави порядка 15020 млн. куб м газу.

Це питання було піднято президентом України на засіданні Ради національної безпеки і оборони. Також терміново відбулося спільно з урядом засідання кризового штабу, за результатами якого було введено Національний план дій, пише видання "Освіта.ua". 

Також Насалик повідомив, що у п'ятницю зранку він провів селекторну нараду з усіма обласними держадміністраціями.

«Всі працюють в штатному режимі. План дій, який передбачений, починаючи з сьогоднішнього дня передбачає перевід генеруючих компаній з газу на мазут. Національний план дій введено на найближчі п’ять днів, в цей час буде використовуватися мазут. Також Планом дій зупинено роботу дошкільних закладів, шкіл і вузів до 6 березня включно. При цьому переглянути, щоб температурний режим був в мінімально допустимих нормах», - повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості.

#школа #навчання
Оголошення
live comments feed...