• Головна
  • Працівники соцслужб на Буковині допомогли бездомному чоловікові відновити паспорт та знайти житло
18:02, 2 березня 2018 р.

Працівники соцслужб на Буковині допомогли бездомному чоловікові відновити паспорт та знайти житло

Працівники соцслужб на Буковині допомогли бездомному чоловікові відновити паспорт та знайти житло

Вкрай знесиленого чоловіка, який проживав у неопалюваному помешканні, у 20-градусні морози виявили працівники Управління праці та соціального захисту населення Хотинської РДА у с. Шилівці.

Як з’ясувалося згодом, 70-річний В’ячеслав Копцев втратив свій паспорт. У Хотинській районній лікарні чоловіку, який страждав на анемію, надали першу медичну допомогу.

Згодом спільними зусиллями працівників соціальних служб, Шиловецької сільської ради та районного підрозділу міграційної служби зазначену особу було документовано паспортом громадянина України у вигляді пластикової картки. При цьому оплату зазначеної адміністративної послуги власним коштом здійснили працівники соцслужб, інформує управління ДМС у Чернівецькій області.

Завдяки своєчасному втручанню небайдужих людей, стараннями працівників Хотинського РС УДМС у Чернівецькій області та органів місцевої влади стало можливим поміщення літнього чоловіка до притулку, де він отримає повне державне забезпечення, гідні умови проживання та належне лікування.

#паспорт #безхатько #допомога
Оголошення
live comments feed...