• Головна
  • Кілька сіл Буковини визнані "зоною нагляду"
17:03, 3 березня 2018 р.

Кілька сіл Буковини визнані "зоною нагляду"

Кілька сіл Буковини визнані "зоною нагляду"

Буде посилено контроль щодо продажу живих свиней.  Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новоселицькій райдержадміністрації.

Обговорили інформацію начальника Новоселицького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Мельника І.В. про виникнення африканської чуми свиней відповідно до результату дослідження на території несанкціонованого сміттєзвалища, розташованого на адміністративній території Магальської ОТГ за межами населеного пункту села Остриця Новоселицького району, пише Районінфо.

Зоною нагляду визначили населені пункти: Бояни, Арборяни, Острицю, Буду, Прут, Магалу Новоселицького району. Затверджено план заходів щодо профілактики та недопущення поширення захворювання африканської чуми свиней.

Робочі групи за участю працівників Боянської та Магальської сільських рад, спеціалістів державних установ ветеринарної медицини, працівників поліції проведуть облік наявного свинопоголів’я та клінічного огляду тварин в населених пунктах, тваринницьких фермах, сіл Бояни, Арборяни, Остриця, Буда, Прут, Магала.

Буде посилено контроль щодо продажу живих свиней на стихійних ринках і не встановлених місцях торгівлі, в торгівельній мережі та на агропродовольчих ринках за реалізацією сировини і харчових продуктів без відповідних супровідних докуме

#Буковина #АЧС #зона_нагляду
Оголошення
live comments feed...