• Головна
  • Коли з’являться нові тролейбуси у Чернівцях?
19:05, 4 березня 2018 р.

Коли з’являться нові тролейбуси у Чернівцях?

Коли з’являться нові тролейбуси у Чернівцях?

Фірма "Торговий дім "Літан" обіцяла привезти нові дніпропетровські тролейбуси у травні-червні. Про це розповів виконувач обов’язків начальника тролейбусного управління Михайло Олексюк.

"Зараз тролейбуси саме виготовляють на заводі. Наприкніці березня домовилися, що поїдемо до Дніпра, щоби навчитися працювати з цими машинами", - сказав Михайло Олексюк.

За словами Михайла Олексюка, чернівецькі тролейбусники вже перерахували 30 відсотків авансу. Кажуть, на заводі їх збиратимуть за зауваженнями наших фахівців, пише molbuk.ua

Це найновіші машини, які є в Україні. Вони на автономному ходу на 15 кілометрів з пасажирамию. На тролейбуси мають покласти білоруські кузови, бо вони міцніший. Спеціально попросили це зробити, бо наша бруківка – це серйозне випробування для машин. Крім того виробник дає гарантії на тролейбуси на 18 місяців", - зазначив Михайло Олексюк.

Загалом останні нові тролейбуси Чернівці отримували до 600-річчя Чернівців у 2008 році. Тоді впродовж певного часу закупили десять тролейбусів "ЛАЗ". Вони зараз їздять на маршруті №1.

#Чернівці #тролейбуси
Оголошення
live comments feed...