• Головна
  • Небайдужі буковинці активно зносять дитячі речі для немовляти, якого підкинули в лікарню (фото)
17:48, 4 березня 2018 р.

Небайдужі буковинці активно зносять дитячі речі для немовляти, якого підкинули в лікарню (фото)

Небайдужі буковинці активно зносять дитячі речі для немовляти, якого підкинули в лікарню (фото)

У Чернівецькій області небайдужі жителі Сторожинця почали активно зносити до місцевої лікарні дитячі речі, їжу та засоби гігієни для немовляти, якого у суботу невідома жінка залишила у "Вікні життя".

Після того, як завідувачка пологовим відділенням Сторожинецької центральної районної лікарні Валентина Манчуленко повідомила про немовля у соцмережі, небайдужі сторожинчани почали активно зносили дитячі речі, харчування та засоби гігієни до пологового будинку, повідомляє Сторожинець. Інфо

Також повідомляється, що разом з дитиною медики вчора виявили дорогу дитячу косметику, речі й записку із текстом " Щеплення всі є " .

Зазначається, що якщо мати передумає та захоче повернути дитину – у неї буде така можливість, але тільки після того, як вона юридично доведе, що саме вона її народила.

В подальшому хлопчик буде переведений у відділення патології новонароджених Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні, де він пробуде приблизно два місяці.

Якщо за цей період його мати не повернеться, дитина буде передана в Будинок немовляти і в подальшому буде вирішуватися питання усиновлення.

У понеділок планують провести обряд хрещення, де лікарі спільно з священиком оберуть хлопчику ім’я.

#немовля #підкинули #лікарня
Оголошення
live comments feed...