• Головна
  • На Буковині затримали громадянина Сирії з недійсними документами
15:26, 5 березня 2018 р.

На Буковині затримали громадянина Сирії з недійсними документами

На Буковині затримали громадянина Сирії з недійсними документами

Як повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України, про появу невідомих на околиці населеного пункту Тереблече Глибоцького району, у неділю по обіді повідомив дільничний інспектор відділу "Порубне".

Під час перевірки іноземців з'ясувалося, що три з них являються громадянами Сирії та мають дійсні паспортні документи. Щодо четвертого чоловіка, яким виявився громадянин Анголи, то його було затримано.

В іноземця ще два роки тому закінчився термін дії паспортного документа. У зв’язку з чим на 31-річного африканця були складені адміністративні протоколи за порушення прикордонного режиму та порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України.

Крім того, учора прикордонники відділу "Селятин" під час перевірки випереджувальної інформації упередили спробу переміщення майже двох тисяч пачок сигарет. Тютюнові вироби прикордонники виявили неподалік українсько-румунського кордону. Останні були підготовлені до подальшого транспортування через кордон.

#Буковина #кордон #Сирія #документи
Оголошення
live comments feed...