• Головна
  • Петиція з проханням перевіряти "жебраків" на вулицях Чернівців набрала необхідну кількість голосів
19:01, 5 березня 2018 р.

Петиція з проханням перевіряти "жебраків" на вулицях Чернівців набрала необхідну кількість голосів

Петиція з проханням перевіряти "жебраків" на вулицях Чернівців набрала необхідну кількість голосів

Петиція, в якій чернівчани просять викоренити "жебрацький бізнес" у місті та перевіряти всіх жебраків, набрала необхідну кількість голосів.

"ЧООПП «Побратими України» неодноразово намагалась звернути увагу представників влади в Чернівцях на ситуацію, котра сягає критичних меж, а саме на псевдо-жебраків, які чи не на кожній із центральних вулиць міста випрошують кошти у перехожих. Розуміємо, є люди, у яких і справді немає виходу, окрім як вийти на вулицю та просити допомоги. Але переважна більшість тих, хто просить милостиню, є шахраями, або ж жертвами маніпуляторів, котрі змушують їх йти на такий крок. Крім того, багато «жебраків» просять кошти на алкоголь або ж наркотичні препарати, у багатьох за плечима кримінальне минуле.

Просимо підтримати петицію, у якій вимагаємо владу звернути увагу на цю ситуацію, а саме - створити комісію у складі якої будуть представники правоохоронних органів та медичні працівники. Бажано, аби в комісію ввійшли представники громади та депутати. Хочемо, аби дана комісія організовувала перевірку підозрілих осіб, встановлювала їх дані а медичні працівники в її складі проводили необхідні дії для перевірки наявності в крові алкоголю чи наркотичних речовин. Крім того, поліція має встановити тих осіб, котрі змушують інвалідів займатись жебрацтвом, та контролюють цей бізнес в нашому місті", - йдеться в тексті петиції.

За три тижні петиція набрала 254 підписи з 250 необхідних. Її розглянуть наступній сесії міської ради. 

#жебраки #петиція #підписи
Оголошення
live comments feed...