
20:02, 5 березня 2018 р.
На Калічанці у Чернівцях створять громадський простір для відпочинку та дозвілля

Облаштують його на вулиці Білоруській, 22 – на великій земельній ділянці усередині житлового масиву. Тут буде озеленення, вуличні меблі, розваги та дозвілля для дітей і людей похилого віку.
Як розповів міський голова Олексій Каспрук, нова зона відпочинку – результат партнерства із німецьким містом Мангаймом.
– Німецька сторона забезпечує нам грант 35 тисяч євро, із нашого боку має бути співфінансування – 24 тисячі євро. Проект реалізуємо за підтримки німецького уряду,– заявив Олексій Каспрук.
Мер також розповів, що проект уже погоджено, подальші рішення щодо нього ухвалюватимуть на сесії у березні, пише Промінь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:03
Вчора
Спецтема
Оголошення
20:52, 14 липня
10
12:49, 16 липня
3
live comments feed...
Коментарі