• Головна
  • Свині, що були викинуті біля траси у селі Магала на Буковині, таки були хворі на АЧС
10:13, 6 березня 2018 р.
Надійне джерело

Свині, що були викинуті біля траси у селі Магала на Буковині, таки були хворі на АЧС

Свині, що були викинуті біля траси у селі Магала на Буковині, таки були хворі на АЧС

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, на території несанкціонованого сміттезвалища об’єднаної територіальної громади с. Магала між трасою Чернівці-Хотин та річкою Прут (Новоселицький район) було виявлено трупи домашніх свиней.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (ДНДІЛДВСЕ) (м. Київ) 01.03.2018 встановлено діагноз - африканська чума свиней (АЧС) (звіт про результати дослідження №001879п.м./18від01.03.2018).

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новоселицькій районній державній адміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду.

В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС. Про це повідомила Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

#свині #АЧС
Оголошення
live comments feed...