
09:01, 7 березня 2018 р.
У Чернівцях патрульні повертають водіям викрадені номерні знаки (фото)

Охоронці порядку допомагають всім, хто цього потребує: знаходять загублені та викрадені речі, повертають їх власникам та всіляко помагають громадянам.
На службу 102 надійшло повідомлення про крадіжку державних номерних знаків з автомобіля марки BMW X5 на вул. Південно -Кільцевій. Аналогічне повідомлення надійшло і від власника державних номерних знаків, які в нього викрали з автомобіля марки Opel. В обох випадках, під час обстеження прилеглої території, поліцейські виявили номерні знаки та повернули власникам.
Також поліцейські повернули гаманець з банківськими картками та документами бабусі, який вона загубила на вул. Південно-Кільцевій.
Окрім того, на автодорозі М-19 екіпаж патрульних помітив автомобіль марки DAF, який був припаркований з увімкненим аварійним сигналом. Під час спілкування з водієм з’ясувалось, що в нього закінчилися моторні мастила та є потреба в їх придбанні. Поліцейські підвезли чоловіка до найближчої автозаправної станції, де він придбав все необхідне, опісля – повернули на місце, де був припаркований його автомобіль.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:25
Вчора
17:33
Вчора
Спецтема
Оголошення
21:33, Вчора
21:33, Вчора
15:38, 1 липня
21:33, Вчора
live comments feed...
Коментарі