• Головна
  • У Чернівцях підприємець використовувала працю 11 «сірих» працівників
13:31, 7 березня 2018 р.

У Чернівцях підприємець використовувала працю 11 «сірих» працівників

У Чернівцях підприємець використовувала працю 11 «сірих» працівників

Працівники управління оподаткування податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Чернівецькій області під час проведення фактичної перевірки, встановили факт використання нелегального трудового найму. Приватний підприємець використовувала працю 11 «сірих» працівників, які шили весільні сукні в цеху, що на вулиці Хотинській у Чернівцях, та, відповідно, не були юридично оформлені.

Проте це не поодинокі випадки. З початку цього року завдяки фахівцям регіональної фіскальної служби легалізовано працю 339 громадян – акцентує заступник начальника фіскальної служби області Наталія Чернівчан.

Загалом у січні–лютому 2018 року співробітниками служби проведено 10 перевірок підприємництва регіону з питань дотримання ними вимог податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів. Відтак, за результатами виявлених порушень даним платникам донараховано 426,8 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та 11,4 тисяч гривень єдиного соцвнеску. На даний час із цієї суми до бюджетів вже надійшло 209,9 тисяч гривень.

#Чернівці #працівники #нелегали
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...