• Головна
  • Деякі російські ЗМІ намагалися висміяти нове шоу Ані Лорак
18:00, 7 березня 2018 р.

Деякі російські ЗМІ намагалися висміяти нове шоу Ані Лорак

Деякі російські ЗМІ намагалися висміяти нове шоу Ані Лорак

Концертне шоу української співачки Ані Лорак, яке відбулося у Москві і Санкт-Петербурзі, висміяли деякі російські ЗМІ.

Про виступ Лорак неоднозначно висловились у виданні MK.Ru .

"Якщо говорити на тему глибинних сенсів, то, можливо, їх-то якраз і не вистачало до незрівнянно-барвистого, супертехнологічному шоу "Діва", - зазначають журналісти.

"Своє нове шоу "Діва" Ані Лорак повезла по світу не з рідного Києва, а почала з оглушливої прем'єри в Мінську. Потім був Санкт-Петербург, а в минулу суботу "вибухав" вже "Олімпійський" в Москві. Концертний "скарб" переміщався між майданчиками значною колоною з 25 трейлерів, слух про що неабияк насторожив місцевий поп-бомонд, оскільки начисто знищував попередній пихатий рекорд іншого "шоу світового рівня" місцевого розливу, що складався всього з 20 трейлерів. Це був виклик!" - пише МК.Ru.

Також видання зазначило, що всі друзі-зірки Лорак виходили із залу з перекошеними фізіономіями, бо таку планку взяти їм буде і накладно і важко.

Водночас у критичній статті визнали харизму голосу Ані Лорак, розхвалили її струнку фігуру та дали надію таки стати "Дівою", але матеріал написаний у повчаючому та принизливому для артистки тоні. Натяки та інтонації і сама назва статті, де застосовується слово "укроемігрантське шоу" свідчить про бажання принизити та применшити талант та старання української артистки. Схоже, що тамтешні журналісти постійно отримують чіткі вказівки принижувати все, що є українським, навіть якщо воно є високоякісним і кращим, ніж уся разом взята російська естрада та шоу-бізнес. Адже Росія не може похвалитися жодним таким голосистим артистом, як наша Таїсія Повалій чи наша буковиночка Ані Лорак. 

#АніЛорак #шоу"Діва" #російськіЗМІ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...