• Головна
  • «Привертають увагу вітражі»: туристи розповіли чим їх приваблюють Чернівці
09:59, 9 березня 2018 р.

«Привертають увагу вітражі»: туристи розповіли чим їх приваблюють Чернівці

«Привертають увагу вітражі»: туристи розповіли чим їх приваблюють Чернівці

До Чернівців сьогодні приїхали туристи з різних регіонів України, щоб відсвяткувати міжнародний жіночий день.

Поблизу ратуші зібралися десятки людей, щоб послухати як 12.00 сурмач виконає на трубі уривок з пісні " Марічка " . Всі вони мешканці інших міст, є серед них і іноземці. Туристи обрали для святкування 8 березня саме Чернівці і кажуть, що залишилися задоволені, повідомляє molbuk.ua.

" Туристи самі обрали наше місто. Вони не їхали за путівками або через туристичне агентство. Вони приїхали індивідуально. Люди переважно приїхали з інших міст України. Є також одна група з Білорусії " , - розповів директор Чернівецького екскурсійного бюро Павло Колядинський.

За його словами, найбільша група сьогодні складається з десяти осіб. У коментарі кореспонденту molbuk.ua туристи сказали, що Чернівці їм дуже сподобались.

" Вражає, насамперед, архітектура. Хоча ми тільки почали оглядову екскурсію, і ще не бачили університету. Але те, що ми встигли побачити, нас вразило. Я перший раз побувала у костелі. На мене справив велике враження. Привертають увагу вітражі " , - розповідає Олена - вчителька, яка приїхала зі своїми учнями з Києва.

Туристка Тетяна раніше вже була у Чернівцях. Вона каже, що місто їй сподобалося ще попереднього разу.

" Я з Києва. Мені сподобалось це місто, тому я вирішила ще раз приїхати. Взяла із собою подружок, які ще тут не були. Пам’ятаю, що якщо спуститися вулицею нижче Центральної площі, побачимо будинок-корабель " , - сказала жінка.

#туристи #приваблюють
Оголошення
live comments feed...