• Головна
  • Чернівчанам пояснили, що таке ПТОР (відео)
20:02, 9 березня 2018 р.

Чернівчанам пояснили, що таке ПТОР (відео)

Чернівчанам пояснили, що таке ПТОР (відео)

Артур Шкроб, начальник патрульної поліції Чернівецької області розповів у програмі "Суть Речей" на Радіо 10 про ще одну новацію поліції - ПТОР

Слухач: Що таке ПТОР, які його функції?

Артур Шкроб: Це ще одна новела патрульної поліції, черговий крок реформи. Це підрозділ тактичного оперативного реагування у лавах патрульної поліції. Я поясню. Їх основний напрям роботи – це масові заходи, це робота з скупченням громадян, але не використовуючи грубої сили постійною. Їхня основна задача не опустити і припинити масові порушення. Також у нашому місті, як і  в нашій області, яка є по вчиненню кримінальних правопорушень однією з найспокійніших регіонів по Україні і в цілому. Тому громадська безпека буде їх основний напрямок, вони працюватимуть з блоком громадськості, тобто розпиття алкоголю і людних місцях, хуліганство, з метою не допустити кримінальних правопорушень. Це превентив. А також працювати по аналізу. Ми розуміємо, де вчиняються крадіжки, грабежі, ми систематизуємо інформацію і вони працюватимуть на цих ділянках.

Людмила Григорчук: Вони відрізняються на масових заходах від патрульних?

Артур Шкроб: Кожен працівник патрульного управління – це патрульний поліцейський. Коли вони працюють на масових заходах то вони мають так звані обладунки і панцирі, це певне обладнання для захисту самого патрульного поліцейського. Але це патрульний поліцейський, який має всі розпізнавальні знаки патрульного.

#Чернівці #ПТОР #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...