• Головна
  • У Чернівцях перевірять воду, яку продають з апаратів та машин
14:48, 12 березня 2018 р.

У Чернівцях перевірять воду, яку продають з апаратів та машин

У Чернівцях перевірять воду, яку продають з апаратів та машин

Досі на будь-які перевірки був накладений мораторій. На брифінгу представники «Чернівціводоканалу» розповіли, що більшість підприємців, які продають воду чернівчанам, купують її у водоканалу.

- Упродовж 2017 року 12 млн. 600 тис. метрів кубічних води ми продали підприємцям, які беруть воду на автомобільному транспорті. Куди її везуть – проконтролювати не можемо. Як і відмовити у продажу. Заздалегідь укладаємо договір і, відповідно, продаємо по 9 грн. за метр кубічний, - розповів асс Анатолій Чабан, директор КП «Чернівціводоканал». – Підприємці набирають воду на водозаборі Рогізна і Магала. Можу сказати точно: наша вода відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам.

Придбану у водоканалу воду підприємці доочищують і продають уже значно дорожче. Натомість «Чернівціводоканал» підвищити свою ціну для таких підприємців не може. 

- Водоканал - це підприємство з водопостачання, яке продає воду за відповідним тарифом. Тобто, аби продавати воду дорожче, доведеться створювати окремий пункт продажу води, - продовжує Анатолій Чабан. – Поки що підприємці беруть воду ще до хлорування і самостійно проводять очищення. Точно можу сказати, що ця вода нешкідлива, так само – як і та вода, що тече з крану. 

За словами Сергія Лазарєва, начальника Чернівецького міського управління Держпродспоживслужби, цього року знято мораторій на перевірку підприємців та ФОПів. Таким чином, служба обіцяє дослідити воду, яку продають з автомобілів та апаратів, на якість. Результати обіцяють оприлюднити вже за 1-2 місяці.

#Чернівці #вода #перевірка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...