Новини компаній
13:00, 13 березня 2018 р.

Все для випічки

Новини компаній

Кухарам-початківцям і досвідченим домогосподаркам необхідно мати під рукою масу інструментів, що полегшують роботу та дозволяють створювати шедеври біля плити або духовки згідно своїм творчим здібностям. Розібратися в сучасній різноманітності нескінчених і величезних посудних відділів супермаркету або інтернет-порталу зовсім нескладно, якщо врахувати ті страви, які в сім'ї залишаються найбільш затребуваними. Для покупки інвентарю для кухні ми рекомендуємо сайт: http://tupperware-shop.kiev.ua/

Листи і форми

Найчастіше покупці звертають увагу на силіконові вироби відповідного призначення. Перед залізними листами і формами у такої продукції є ряд суттєвих переваг:

• вони легко миються руками і в посудомийній машині;

• відміно витримують як високі температури, так і низькі температури морозильної камери;

• мають високі бортики і різні рельєфні поверхні – це дозволяє готувати найрізноманітнішу за формою випічку.

Можна придбати в якості допоміжного інструменту відповідні обробні дошки і окремі силіконові ємності для різних кулінарних виробів із рідкого тіста, які цілком замінять скляний чи жерстяний посуд для приготування різноманітних заливних блюд, морозива, різноманітних за формою і вмістом коктейльних добавок та домашніх цукерок. Все це прекрасно зберігається, складене в один контейнер із кришкою або згорнуте в трубочку.

Додатковий інструментарій

Тут теж складно вибрати тільки найнеобхідніше і не спокуситися масою красивих та незрозумілих агрегатів, заміну яким легко знайти в одному хорошому інтернет-порталі. Мінімальним набором аксесуарів для втілення в життя найпростіших кулінарних шедеврів є:

• скалка;

• сито або розсіювач з ручкою;

• віночок і міксер для збивання, перемішування, доведення до однорідності;

• кондитерський шприц або мішок із спеціальними насадками – для тих, кому гладка поверхня пирога або торта не подобається.

Ємності для запікання і випічки з кришкою

Поціновувачам найніжніших м'ясних рулетів, шарлоток і домашнього хліба, птиці і невеликого окосту знадобляться сучасні форми, здатні не тільки приготувати якісно оформлене блюдо. Такий посуд повинен підходити для всіх видів побутових печей, духовок і мікрохвильових пристроїв. Вигідніше заплатити в кілька разів більше за одну, універсальну ємність, ніж нагромаджувати на полках в квартирі масу качатників, гусятниць і баняків призначених тільки для газової плити або електричної духової шафи.

Приємні дрібниці

Так як приготування їжі пов'язане з високими температурами, напевно в побуті знадобляться силіконові прихватки. Раніше для виймання дека з духовки або термінового відкриття киплячої каструлі використовувалися звичайні тканинні пристосування на товстій підкладці. В результаті контакту із жирною або брудною поверхнею вони швидко приймали неохайний вигляд, який важко було покращити. Силіконові замінники можна мити будь-яким засобом і навіть знезаражувати, не забуваючи про інструкції на упаковці, розроблені виробниками.

Оголошення
live comments feed...