• Головна
  • Буковинським абітурієнтам на замітку: невдовзі завершується реєстрація для участі в ЗНО
11:14, 13 березня 2018 р.

Буковинським абітурієнтам на замітку: невдовзі завершується реєстрація для участі в ЗНО

Буковинським абітурієнтам на замітку: невдовзі завершується реєстрація для участі в ЗНО

19 березня – останній день відправлення реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Дату подання документів визначають за відбитком штемпеля на поштовому конверті. У Центрі оцінювання якості освіти радять не зволікати з відправленням документів до регіонального центру.

Станом на 12 березня 2018 року для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано 208 499 осіб. Найбільше зареєстрованих учасників у місті Києві (18 310), Харківській (17 307), Дніпропетровській (16 980), Львівській (15 411), Одеській (12 354) областях.

У Центрі звертають увагу на те, що підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який Ви отримаєте в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2018 рік». Ці документи надсилатимуть учням, які складають ДПА у формі ЗНО, до закладу освіти, у якому вони навчаються. Іншим категоріям осіб – на адресу, вказану під час реєстрації.

Усунути причин відмови в реєстрації або внести зміни до персональних даних Ви зможете до 2 квітня 2018 року. Порядок дій подано на сайті Українського центру.

#Україна #Буковина #реєстрація #ЗНО
Оголошення
live comments feed...